Neden Chitir Chicken ?

Günümüzde gıda sektörü dinamik yapısıyla çok çeşitli ürünler ve projelerle karşımıza çıkıyor. Bu kadar çok çeşit arasında Chıtır Chicken kendine özgü avantajlarıyla ön plana çıkıyor.

 


Chıtır Chicken; "Fried Chicken and More" sloganı ile fried chicken ürünlerinin yanısıra Gurme Burgers, Döner, Wraps vb lezzetlerle dikkat çekici ve hayran bırakan seçenekler sunar.

Özellikle fried chicken, bilinen fakat tüketicinin her zaman erişemediği farklı lezzetleri, farklı menüler ile müşterilerinize sunmanızı sağlar.

Restaurant projelerimiz farklı, sıcak, kaliteli bir ortamda yemek keyfini sunmanıza olanak sağlarken bu projeşerin aynı zamanda ekonomik olmasına da özen gösterdik. “Sizin başarınız, bizim başarımızdır” ilkesiyle ekonomik yatırım ile bol kazanç potansiyeli sağladık.

Chıtır Chicken olarak yatırımcılarımıza restaurantlarının kurulum, açılış ve işletme aşamalarında sürekli destek ve bilgi paylaşımı sağlayarak kazançlarını artırmalarını hedefliyoruz.

Chıtır Chicken, restaurant sahiplerinin en doğru ham madde ve yarı mamulleri bile doğru fiyatta ve kalitede tedarik etmelerini sağlarken, dinamik sektörümüze ve şubelerimize sürekli yeni lezzetler eklemek AR-GE departmanımızın öncelikli hedefidir.

Chıtır Chicken, franchise şubeleri ile sürekli büyüyerek global bir MARKA olma yolunda hızla ilerlemektedir. Büyüyen ve popülerliği giderek artan bir ailenin bireyi olmak, beraberinde getirdiği olanaklar sayesinde , yatırımcılar için akıllıca bir seçenek olmaktadır.

Neden Chitir Chicken ?
Franchise Başvuru Formu
Adım Adım Restaurant Kurulumu
SIKÇA SORULAN SORULAR
Çözüm Ortaklarımız
Franchise KitAİLEMİZE KATILIN

BİRLİKTE KAZANALIM

0541 734 21 51 NUMARALI TELEFONDAN BİZE ULAŞARAK DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

ŞİMDİ BAŞVURUN

CHITIR CHICKEN