CHITIR CHICKEN FRANCHISE

FARKIMIZ


LEZETLİ ÜRÜN VE MENÜLER

CHITIR CHICKEN; "Fried Chicken and More" sloganı ile yatırımcılarımıza Fried Chicken ürünlerinin yanı sıra Burgerler , Gurme Burgerler, ve Dürümler gibi lezzetli ürünleriyle dikkat çekici ve hayran bırakan seçenekler sunmaktadır.

FARKLI ÜRÜNLER

Özellikle Fried Chicken, bilinen fakat tüketicinin her zaman erişemediği farklı lezzetleri, farklı menüler ile birleştirerek müşterilerinize sunmanızı sağlamaktadır. CHITIR CHICKEN ailesi olarak tüketicilerinizi yeni alternatif ürünlerimizle buluşturmaya devam edeceğiz

KAZANÇLI RESTORANLAR

Restoran projelerimiz farklı, sıcak ve kaliteli bir ortamda yemek keyfini sunmanıza olanak sağlarken bu projelerin aynı zamanda ekonomik olmasına da özen gösterdik. “Sizin başarınız, bizim başarımızdır” ilkesiyle ekonomik yatırım ile bol kazanç potansiyeli sağladık.

SÜREKLİ DESTEK VE EĞİTİM

CHITIR CHICKEN olarak yatırımcılarımıza restoranlarının kurulum, açılış ve işletme aşamalarında sürekli destek sağlamaktayız. Yatırımcılarımıza eğitim ve bilgi paylaşımı sağlayarak kazançlarını arttırmalarını hedeflemekteyiz.

SÜREKLİ TEDARİK VE ARGE

CHITIR CHICKEN, restoran sahiplerinin en doğru ham madde ve yarı mamülleri bile doğru fiyatta ve kalitede tedarik etmelerini sağlarken, dinamik sektörümüze ve şubelerimize sürekli yeni lezzetler eklemek AR-GE departmanımızın öncelikli hedeflerindendir.

HIZLI BÜYÜYEN MARKA VE GÜÇLÜ ORGANİZASYON

CHITIR CHICKEN, franchise şubeleri ile sürekli büyüyerek evrensel bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Büyüyen ve popülerliği giderek artan bir ailenin bireyi olmak, getirdiği olanaklar sayesinde yatırımcılar için akıllıca bir seçenek olmaya devam etmektedir.

FRANCHICE KONSEPTLERiMiZ

AVM KONSEPT
DETAYLAR

EXPRESS KONSEPT
DETAYLAR

RESTORAN KONSEPT
DETAYLAR

Başvuru Formunu Doldurun