Chitir Chicken
Franchise

Chıtır Chicken ile Çalışmanın Avantajları

Üretici kimlik ve altyapısı

Chitir Chicken franchise sisteminin sahibi olan MAKFRY GROUP şirketimiz aynı zamanda sahip olduğu fabrika alanında restoranlarımızın ihtiyacı olan makine ve gıda ürünlerini üretmektedir. Üretici kimliğimiz sayesinde dışa bağımlılığımız olmadığı için diğer franchise sistemlerinden daha güçlü bir tedarik sistemine sahip olmanın avantajlarını sunuyoruz.

Modern Tasarım

Chitir Chicken restoranlarımızda geleneksel fast food konseptlerinden farklı olarak eğlenceli, rahat ve sıcak ortamlar oluşturduk. Tasarımlarımızda bu farklılık tüketicinin tercih sebebi olmuş ve yatırımcımıza karlı işletmelere sahip olma ayrıcalığını kazandırmıştır.

Faklı, Lezzetli ve Ekonomik menüler

Üretici firmamızda oluşturduğumuz AR-GE departmanı sayesinde daha farklı, daha lezzetli ve daha ekonomik ürünler için sürekli çalışmaların yapılması ve yeni ürünlerin oluşturulması ile rekabetçi, yenilikçi ürünler sunuyoruz. Ayrıca yine yaptığımız AR-GE lerimiz sayesinde restoranlarımıza bulundukları bölgenin sosyo kültürel yapısına göre menülerinde farlı ürünler sunmalarını sağlayarak yatırımcılarımızı destekliyoruz.

Sürekli Destek ve Eğitim

Chitir Chicken franchise sistemi ile oluşturduğumuz organizasyonumuzda bulunan, tecrübeli ve uzman ekimiz ile restoranlarımıza sürekli destek ve eğitim verirken standartları korumak için denetimlerimizi de organize ederek restoranlarımızın daha sistemli çalışmasını sağlıyoruz.

Hızla Büyüyen Marka ve Güçlü Organizasyon

Chitir Chicken oluştuduğu franchise sistemi ile bir dünya markası olma yolunda hızla büyümektedir. Yatırımcılarımıza franchise sistemimize dahil olarak bu başarılı yolculukta birlikte kazanma fırsatı sunmaktayız.

Bir Restoranın Kurulum Aşamaları.

Başvuru Ve Görüşme
Ön Protokol İmzası
Lokasyon Ve Konsept Seçimi
Sözleşme Aşaması
Projelendirme Ve Tadilatın Başlatılması
İnşaat Ve Kurulum Aşaması
Demo Çalışmaları ve Şube Personel Eğitimi
Açılış

BAŞVURU FORMU