Franchise Tel : +90 541 734 21 80 - Franchise Europe : +90 541 734 21 51

Konseptlerimiz


Avm Konseptlerinde oturma alanları genellikle ortak alanlar olduğu için AVM yönetimi tarafından tahsis edilmektedir. Bu sebeple Chıtır Chicken AVM konseptinde sadece 40m2 ve üzeri mutfak alanına ihtiyaç duyulur. Chıtır Chicken min. 40m2 mutfak tasarımı yaparak AVM’lerde restoran kurulumu yapmaktadır. Chıtır Chicken AVM konsepti örneklerini görmek için fotoğraf galerimizi ziyaret ediniz.


Chıtır Chicken 80m2 ve üzeri işyerlerinde Express konsepti ile hizmet vermektedir. 30-40 m2 mutfak alanının dışında, fast-food tasarımı ile hızlı tüketim ve seri iş yapılabilecek şekilde tasarlanan Express konseptinde daha çok evlere servis (Alo-Paket) hizmeti ön plana çıkarılmıştır. Express konsepti maliyeti ile de küçük yatırımcının ilgi odağı olmuş, yapılan yatırımın hızlı geri dönüşü en çok beğenilen konseptimizdir. Chıtır Chicken Express Restoranlarımızda örnekleri incelemek için Fotoğraf galerimizi ziyaret ediniz.


Tüketici alışkanlıklarının ve beklentilerinin hızla değiştiği gerçeği ile Chıtır Chicken müşterilerine yeme-içme ihtiyaçlarının dışında keyifli ve konforlu ortam sunmak üzere geleneksel fast food tasarımının da üzerine çıkarak sıcak ortamlar sunan Restoran Konsepti ile hizmet sunmaktadır. Restoran konsepti için minimum 100m2 ve üzeri işyerlerine ihtiyaç vardır ve bahçeli işletmeler tercih edilmelidir. Chıtır Chicken Restoran konseptinin örneklerini incelemek için fotoğraf galerisini ziyaret ediniz.


Bizi Takip Edin