Franchise Tel : +90 541 734 21 80 - Franchise Europe : +90 541 734 21 51


Günümüzde gıda sektörü dinamik yapısıyla, çok çeşitli ürünleri ve projeleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bu kadar çok çeşit arasında CHITIR CHICKEN 'ın kendine özgü avantajlarıyla ön plana çıkmaktadır.

CHITIR CHICKEN; "Fried Chicken and More" sloganı ile fried chicken ürünlerinin yanısıra Gurme Burgerler ve Dürümler gibi lezzetlerle dikkat çekici ve hayran bırakan seçenekler sunmaktadır. 

Özellikle fried chicken, bilinen fakat tüketicinin her zaman erişemediği farklı lezzetleri, farklı menüler ile müşterilerinize sunmanızı sağlamaktadır.

Restoran projelerimiz farklı, sıcak ve kaliteli bir ortamda yemek keyfini sunmanıza olanak sağlarken bu projelerin aynı zamanda ekonomik olmasına da özen gösterdik. “Sizin başarınız, bizim başarımızdır” ilkesiyle ekonomik yatırım ile bol kazanç potansiyeli sağladık.

CHITIR CHICKEN olarak yatırımcılarımıza restoranlarının kurulum, açılış ve işletme aşamalarında sürekli destek ve bilgi paylaşımı sağlayarak kazançlarını arttırmalarını hedeflemekteyiz.

CHITIR CHICKEN, restoran sahiplerinin en doğru ham madde ve yarı mamülleri bile doğru fiyatta ve kalitede tedarik etmelerini sağlarken, dinamik sektörümüze ve şubelerimize sürekli yeni lezzetler eklemek AR-GE departmanımızın öncelikli hedeflerindendir.

CHITIR CHICKEN, franchise şubeleri ile sürekli büyüyerek evrensel bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Büyüyen ve popülerliği giderek artan bir ailenin bireyi olmak, beraberinde getirdiği olanaklar sayesinde yatırımcılar için akıllıca bir seçenek olmaya devam etmektedir.


Bizi Takip Edin