Franchise Tel : +90 541 734 21 80 - Franchise Europe : +90 541 734 21 51

CHITIR CHICKEN franchise restoranlarımızın ana ürünleri Fried Chicken olmakla birlikte, sektörde markalaşmış franchise işlermelerinden ayrılarak farklı lezzetleri menüsüne ekleyerek, farklılık yaratmış ve memnuniyet kazanmıştır.
Bir dünya markası olma hedefi ile hızla büyüyen Chıtır Chicken, farklı ülke, bölge hatta lokasyonlar da extra lezzetler sunarak yeni bir düşünce ile hareket etmektedir. Müşterilerimizin restoranımızı tercih etmelerini sağlayacak ve
favori restoranı olacak bu düşünce ile farklı günlerde farklı lezzet seçenekleri ile fark yaratacaktır.

Menümüzde Hot Wings, Strips, Nugget, Burgerler ve Dürüm seçenekleri sabit iken tavuk parçaları, gurme lezzetler, tatlılar ve salatalar ile farklılıklar gösterebilecektir.
Bu farklılıklar, müşterilerimizin alışkanlık, kültürlerine göre yapılacağından, müşteri memnuniyeti artacak, bu da daha çok kazanç anlamına gelecektir.

Chıtır Chicken franchise sistemimiz, dinamik yapısı ve güçlü alt yapısı sayesinde, menüsüne yenilikler, farklı lezzetler eklemeye devam edecek, müşterilerin her daim tercih ettiği restoran olacaktır.

FARKLI, LEZZETLİ, KAZANÇLI ve PRATİK sloganı ile kazandıran menüler, kazandıran restoranlar, mutlu müşteriler oluşturmak en temel amacımızdır.

Belçika, Ukrayna ve Türkiye dışında kalan ülkelerde, Master Franchise arıyoruz...


Bizi Takip Edin